10 грудня 2017 р. у Білій Церкві відбувся черговий регіональний семінар під керівництвом Шмигіна Ігоря Юрійовича (6 Дан Айкідо Айкікай). Щиро дякуємо Шмигіну Ігорю Юрійовичу та Шмигіну Юрію Ігоровичу (4 Дан Айкідо Айкікай) за отримані нами нові знання, насичений семінар та цікаві тренування.

Цей семінар був особливим та першим досвідом відвідування такого роду заходів для дітей різного віку (від 4 до 14 років).

Діти, приймаючи участь у подібних заходах, стають більш серйозними та більш впевненими у собі. Семінар – це й ще гарна можливість навчитися спілкуватися з однолітками та знайти нових друзів, навчитися співпраці один з одним – працювати в парі, в команді, а не тягнути «рядно на себе».

Самий сенс Айкідо полягає в тому, що відпрацьовують прийоми не тільки наге / торі (той, хто виконує прийом), а й уке також (той, на кому виконуються прийоми). Оскільки, якщо хтось буде «сачкувати» або ж «піддаватися» – це вже буде не Айкідо.

Ще раз хочеться подякувати інструкторам, які завітали до нас в гості, за їхнє терпіння і проявлення фантазії у викладанні для найменших айкідок на семінарі! Адже це велика праця і неаби який талант - вміти не тільки зацікавити дитину, а й утримати на 4 - 5 годин ту зацікавленість та азарт.

Дякуємо батькам, які у свій вихідний день привели своїх діточок, споглядали за їхніми успіхами та підтримували їх.

Дуже раді, що до нас приєднується все більше і більше друзів не тільки з інших клубів міста Білої Церкви, а й із інших міст – Канів та Київ. Дякуємо вам - ми завжди раді бачити кожного з вас і не тільки на татамі!

Більше фотографій можна переглянути:ТУТ