О'Сенсей Моріхей Уесіба сказав якось: «Якщо у Вас є самі чудові плани, але немає здоров'я, то як Ви їх здійсните?

Великі майстри і вчителі Айкідо завжди приділяли увагу гармонійному розвитку духу і тіла, фізичному здоров'ю людини. Саме тому в Айкідо зібрані різноманітні прийоми і методи оздоровлення, накопичені багатовіковими традиціями Японії, Китаю та Індії. Не дивно, що основна мета Айкідо і лікувальної практики лікарів Сходу - «рівновага інь і янь в організмі, рівномірний розподіл Кі (духу) у всіх каналах і гармонії людини та природи» - збігаються.

 

Є випадки, які підтверджують реальні покращення здоров’я тих, хто багато років займаються Айкідо. Це стосується не тільки фізичного здров’я організму людини, а й її психологічного та енергетичного здоров’я:

«Найяскравішим прикладом може служити той відомий факт, що Канецке сенсей зумів за допомогою тренувань вилікувати себе від раку горла. Це здається неймовірним, але сенсей, який проживає у Великобританії, і зараз продовжує тренуватися і приїжджає в різні міста з семінарами. І тим не менше, він же сам зізнається в інтерв'ю журналу «Додзьо», що не впевнений в однозначній корисності айкідо - багато хто з його знайомих сенсеїв померли в дуже ранньому віці.»

Стаття «Полезны ли тренировки айкидо?» Автор: невідомий

Заняття Айкідо дозволяють нам свідомо підійти до власного духовного та фізичного розвитку. Певні фізичні навантаження під час систематичних тренувань виховують дух, розвивають витривалість, сприяють зниженню ваги і розвитку гнучкості, підтримують організм в тонусі, покращують самопочуття і зміцнюють здоров'я.

Але як ви розумієте, не тільки Айкідо здатне «подарувати» кожному здоров’я, багато ще залежить від людської віри та інших фактів.

З цього приводу, хочу описати один із додаткових варіантів покращення здоров’я, який сама пройшла. Це лікувальний масаж!

Курс вміщує в собі різноманітні методики оздоровлення та профілактики:

  • рефлексотерапія;
  • мануальна терапія;
  • фізиотерапія: довгохвильові інфрачервоні промені; низькочастотна міостимуляція.

Поєднання в одному курсі різних методик впливу на основі християнства, східних психотренінгів, практик бойових мистецтв на організм людини дозволяє проводити ефективну профілактику та оздоровлення по широкому спектру корекції здоров’я.

  • опорно-рухового апарату (захворювання хребта, артріти, артрози, коксартрози);
  • нервової периферійної системи (радикуліти, втома, перевтома);
  • системи органів дихання (бронхіти, гайморіти, пневмонії);
  • серцево-судинної системи;
  • зниження опору організму до факторів зовнішнього середовища, метеочутливість;
  • контроль загального тонусу тіла, вплив на проблемні місця, корекція осанки.

Результати проходження курсу:

Пройшовши особисто дану лікувальну програму, помітила, що загальний стан організму покращився, стала більш енергійною, виносливішою – це було чітко помітно на заняттях із Айкідо. 

Якщо говорити про конкретні моменти, через які звернулася до Сенсея – защемлення нерва в стегні, в результаті чого викликав дискомфорт та тупий біль при ходінні. На другий день проходження процедур відчула покращення, що навіть дало змогу повноцінно та на повну силу відпрацьовувати програму на занятті.

Значні результати помітні на 6-7 день при захворюванні верхніх дихальних шляхів, оскільки проходить повний прогрів усього організму та загальний стан циркуляції крові.

Ось такий комплекс поєднання лікувального масажу, тренувань із Айкідо та розминка - дають прекрасний результат на загальний стан організум вцілому та на конкретні проблемні ділянки.

Кого зацікавила дана лікувальна програма, раджу звернутися. 

Будьте здорові та щасливі!