Хтось колись із нас задумувався над тим, що таке «бути людиною»?

Певна, що за життя хоча б раз кожен задавався таким запитанням. А якщо ні, то після прочитання статті – такого роду думки з’являться.

Так от, що значить «бути людиною»? На мою думку, це стати добрим, дарувати свою любов оточуючому світу, бути не байдужим, допомагати один-одному, об’єднуватися у своїх добрих справах, бути щирим і відкритим.

Останні роки ми дійсно почали задумислюватися над сенсом життя: що є найважливішим; що є справжнім; для чого ми приходим у цей світ?! Мені хочеться вірити, що людство в цілому стало набагато добрішим, щирим і відзивчивішим, не зважаючи на останні події, які сколихнули людську свідомість.

Слова «благодійність», «благочинність» - це черговий спосіб «замилювання очей», модний тренд чи щирий поклик душі прийти на допомогу нужденним? Гадаю, кожен сам зробить свій вибір, виходячи із рівня своїх переконань чи моральних принципів.

Кажуть, якщо зробив хороший вчинок або добру справу, то не вихваляйся перед усіма, а закликай інших слідувати твоєму прикладу.

Тому ця стаття буде присвячена саме заклику творити добро.

Члени клубу Айкідо Айкікай прийняли участь в даній благочинній справі, прийшли на допомогу людині, яка перенесла операцію. Хоча більшість членів клубу не бачили ні разу цю людину, але це не стало перепоною не приїхати в Київ в пункт здачі крові.

Сподобалася стаття «Благодійність, як ліки для душі!» автор: Андрій Степаненко, Голова Львівської обласної громадської організації «Трудовий рух «Солідарність». Саме вона мене надихнула до написання такого роду статті.

Благодійність має велике виховне значення, вона справжнє животворче джерело, що омиває та зцілює людські душі. Благодійність пробуджує в людині почуття співчуття, співучасті, солідарності і відповідальності за те що відбувається поряд з нею. Про це варто завжди пам’ятати, берегти і примножувати милосердя.»

Тому, не будьте байдужими до біди іншого і приходьте на допомогу! Для вас це дрібниця, а для комусь – може може стати порятунком життя.